Objednávky

na telefonu +420 725 713 495

Adresa

Husova 321, Hořice v Podkrkonoší

Fyzioterapeut

pondělí až pátek od 7:00 do 17 hodin

Rehabilitační lékař

středa od 7:00 do 12:30 hodin

Rozpouští vápenaté fibroblasty, zvyšuje produkci kolagenu, snižuje svalové pnutí, má analgetický efekt. Extrakorporální terapie rázovou vlnou je často používána ve fyzioterapii, ortopedii a sportovním lékařství (nehradí ZP).

Kombinovaná terapie rázové vlny a vysokovýkonového laseru významným způsobem zlepšuje léčbu pacientů s pohybovými poruchami. Ve srovnání s tradičními fyzikálními metodami léčby pohybového aparátu vykazuje kombinovaná léčba SWT a HIL vynikající výsledky především v dlouhodobém horizontu. Přitom se snižuje počet návštěv terapeuta i doba strávená v ordinaci.

Maximální výkon 12 W umožňuje výjimečně hluboký průnik laserového světla. Optimální poměr absorpce a průnikové hloubky zaručuje účinnou stimulaci tkání a receptorů bolesti až do hloubky 12 cm. Terapie vysoce výkonovým laserem představuje velmi jednoduchou a efektivní léčbu bez vedlejších účinků, jež může být zacílena na libovolné bolestivé místo těla.

Terapie rázovou vlnou je unikátní neinvazivní řešení bolesti muskuloskeletální soustavy, zejména bolesti ramene, Achillovy šlachy, oblasti třísel, podkolenní šlachy, při potížích s "tenisovým loktem" a "skokanským" kolenem, ostruhou patní apod.